Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37671
Stary 28.12.2010, 19:54
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
To poprzedni dyrektorzy sportowi z resztą śmietanki, testowali wagony jakichs nieznanych bramkarzy, Kiedy nastapila ta zmiana na Holendrów, Pawelek zaczął grac przyzwoicie i pewnie według nich nie jest slabym bramkarzem.
Osobiście czy Pawełek zostanie czy odejdzie mnie malointeresuje, na ławce jest porównywalny Jovanić, czy jest lepszy lub gorszy nie można stwierdzić. za wiele to on sobie nie pograł.

jedno co wywynioskowalem widząc Pawelka przez ostatnie 5 lat w bramce Wiselki, to jego niesamowity refleks na plus oczywiście. na minus, to jak każdy pewnie zauważył jego niepwenośc w bramce...
Gdyby nie było Jovanica to pewnie byłby już kontrakt Pawełka. A tak to Pawełek ma słabą pozycję negocjacyjną i pewnie nie uzyska wiele i go pożegnamy.
Odpowiedz cytując