Markus napisał(a):

|
Sam fakt stawiania tak przeciętnego zawodnika jak Pawełek w roli celu nr. 1 na danej pozycji, dodatkowo po latach starania się o kogoś choć odrobinę lepszego, nie świadczy dobrze i budująco o polityce kadrowej klubu. I to każdego - gdyby na miejscu Wisły znajdował się inny zespół marzący o najwyższych celach w lidze, tudzież o udanej grze w pucharach, oceniałbym to tak samo.
|
To poprzedni dyrektorzy sportowi z resztą śmietanki, testowali wagony jakichs nieznanych bramkarzy, Kiedy nastapila ta zmiana na Holendrów, Pawelek zaczął grac przyzwoicie i pewnie według nich nie jest slabym bramkarzem.
Osobiście czy Pawełek zostanie czy odejdzie mnie malointeresuje, na ławce jest porównywalny Jovanić, czy jest lepszy lub gorszy nie można stwierdzić. za wiele to on sobie nie pograł.
jedno co wywynioskowalem widząc Pawelka przez ostatnie 5 lat w bramce Wiselki, to jego niesamowity refleks na plus oczywiście. na minus, to jak każdy pewnie zauważył jego niepwenośc w bramce...