|
Ja natomiast myślę ,że Wisła specjalnie jakoś nie zabiega o powtórny kontrakt z Pawełkiem.
Niby ostatnia runda nie była zła dla naszego bramkarza,ale myślę że to już wszystko na co go stać.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|