|
Dzisiejsze Fakty rozwialy moje watpliwosci nt. tego czy chca byc dobrym programem informacyjnym i do jakiego widza sa kierowane. Niusy:
- czy na Drzewieckiego bedzie sie mowic Miroslaw czy Miro?
- zimno w Polsce, 130 osob zamarzlo tej zimy (najkrotszy)
- cielak uratowany z zamarznietej rzeki
- Komorowski spedzi sylwestra w Wisle
- kobieta urodzila bliznieta z dwoch ojcow
- listonoszka na quadzie ze wsi Swietojna
- i na koniec supermegamix! W NY zima, a Obama je lody na Hawajach
Czy to jeszcze Fakty czy juz Fakt dla gawiedzi? Czy tym dziennikarzom nie jest wstyd czy to moze ich poziom? A moze to ja za duzo wymagam? I wreszcie, czy naprawde nic w Polsce i na swiecie sie nie dzieje?
Ostatnio edytowane przez orzeu : 28.12.2010 o godz. 19:36.
|