rafil napisał(a):

|
który kurier jest najlepszy? UPS, DHL czy coś innego?
|
odradzam ups bowiem moja paczka przewozona prze ta firme plątała sie gdzies po Polsce dłuuuuugi długi czas, a dzwoniac tam zawsze słyszałem bezsensowne tłumaczenia ze to nie ich wina.