Siwy_89 napisał(a):

|
To jednak będzie ta hala? ;-)
|
W zatwierdzonym budżecie na rok 2011 ( już zatwierdzony przez radę miasta i izbę obrachunkową ) kasa jest tylko na przeprowadzenie konkursu. Brak rezerwy kasy na projekt wykonawczy i samą budowę. No chyba że Majcher znów będzie chciał ominąć próg zadłużenia i wsadzi te zadanie do jakieś miejskiej spółki ( w co wątpię w taką wspaniałomyślność ). Czyli te 8 mln euro idzie się jeb.. z UE