Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Ja myślę dokładnie tak jak Marszałek, zrobić z Jovy pierwszego, Kurto drugi, a o Pawełku zapomnijmy, dobrać za free jakiegoś młodego jako trzeci bramkarz albo tanio kupić jakiegoś doświadczonego i po problemie
|
Tanio sie nie kupuje, tanio sie sprzedaje
Który doświadczony bramkarz będzie chciał być trzecim
Który doświadczony bramkarz będzie tani
p.s. Gdyby zastosowano Twoje rozwiązanie, myśle że wtedy byłby dopiero problem.
E: Tofik : Zrobić z Jovanica bramkarza = kupić chłopa potarfiącego bronić i wmówić wszystkim że to nasz Milan, tyle że po serii udanych operacji.