Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37660
Stary 28.12.2010, 18:02
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę dokładnie tak jak Marszałek, zrobić z Jovy pierwszego, Kurto drugi, a o Pawełku zapomnijmy, dobrać za free jakiegoś młodego jako trzeci bramkarz albo tanio kupić jakiegoś doświadczonego i po problemie
Tanio sie nie kupuje, tanio sie sprzedaje

Który doświadczony bramkarz będzie chciał być trzecim
Który doświadczony bramkarz będzie tani

p.s. Gdyby zastosowano Twoje rozwiązanie, myśle że wtedy byłby dopiero problem.

E: Tofik : Zrobić z Jovanica bramkarza = kupić chłopa potarfiącego bronić i wmówić wszystkim że to nasz Milan, tyle że po serii udanych operacji.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 28.12.2010 o godz. 18:08.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując