KaSzTaN napisał(a):

|
Lepiej zeby nie bylo tej hali... strata pieniedzy. Sorry ale jesli dlu klubu, który dochodzi do Final Four Euroligi budować halę na 4 tyś ludzi, 6 to absolutne minimum, na wielu meczach zaintersowanie bylo 2x wieksze niz pojemność, w hali która sie sypala, a w nowej hali, z bardzo dobrymi warunkami, lepszym cateringiem itp, bez problemowo 6 tys na topowe mecze bedzie mozna zgarnac, zwlaszcza jesli lige zgra sie ze byla po meczach pilkarskich... no ale juz po ptaszkach, jak zwykle minimalizm u nas.
|
słaby argument za większą halą. Wystarczy dziś przyjść i popatrzeć.