|
Jakby Pawełek chciał odejść i widział, że takiej oferty jaką chcę nie dostanie od klubu to poszedłby dawno, ale czeka na zwłokę i do końca próbuje coś ugrać. Co jak co, ale woli zostać. Ma miejsce w składzie, blisko dom, rodzina. Nie ma żadnej konkretnej oferty z zagranicy tak naprawdę. Mamy ludzie 27 grudzień, a oni dalej negocjują. Pawełek chcę zostać i to widać. Nie zdziwię się jak w końcu jak Wisła mu podziękuje to on wtedy przyjmie ofertę.
|