Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 28.12.2010, 16:39
Haidar napisał(a):Wyświetl post
Witam. Mam pytanie co do suplementów. Co polecacie zapodać po 1 cyklu mono kreatyny i miesiącu przerwy? Mój cel to wzrost masy mięśniowej i siły, potrzeba mi na pewno paru kilogramów ( obecnie pije gainera raz dziennie ale już sie kończy ).

Pozdrawiam
ja nie wierze w żadne gainery bo wg mnie to tylko wyrzucone w shaker pieniądze i ładnie powstrząsne dają nic tak jak kolega wyżej napisał, na pewno carbo podczas treningów, bcaa jako antykatabolik (polecam z activelabu bcaa xtra) po trenie. przede wszytskim kolego dieta dobra to podstawa. a z odzywek booster no na pompe miesniowa (tu moge polecic zestaw superpump + sizeon - dobry booster - superpump i weglowodany w czasie treningu do picia - size on). do tego mozna dorzucić kreatynke np XPANDa, bardzo dobra - w proszku, nie w capletach, chociaz ta tez jest dobra jednak lepsze wchlanianie jest z płynu i do tego xpanda monohydrat z vitalmaxu). wiecej pytan pisz na priv
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując