Ta... wszędzie...
Gdzie? W tym, że budują aktualnie około 1400 dróg, a w samym roku 2012 oddadzą ich 1000?
Czy w tym, żę są rozpisane przetargi na około 500 km dróg? To jest fakt, który możesz łatwo sprawdzić. Wystarczy trochę chęci. Jeśli anulują przetargi na te 130 km dróg wtedy przyznam, że 400 km w 2013 nie oddadzą.
Piszesz także o tym, że z planów wypadły dojazdy do autostrady, chociaż w tym wątku w ogóle nie poruszaliśmy kwestii takich dróg. Więc chyba nie mogę się mylić w tej kwestii, skoro się na jej temat nie wypowiedziałem?
Jak na razie, to ty myliłeś się, twierdząc, że PO buduje ekspresówki zamiast autostrad. No, ale w końcu w Rz tak napisali, wieć nie trzeba było informacji potwierdzić tylko od razu napisać na forum, jaki ten Cudak jest zły.
Drozd napisał(a):

Dalej twierdzisz że wykonawcy będą budować Tuskowi drogi za frajer? Bo mają podpisaną umowę? Ciekawe co na to gość który jeździ walcem.
|
To z której inwestycji, na którą jest podpisana umowa, zrezygnowali? Konkretnie.