Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2410
Stary 28.12.2010, 13:09
"Cupiała stac na klub z Serie A"
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...z-serie-a.html

a jak przyjdzie zapłacic 800 tyś € za zawodnika to już nie ma pieniądzy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.12.2010 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując