Temat
:
Kiedy spadnie śnieg? Czyli z serii- wyciągnąć narty z piwnicy
Wyświetl pojedynczy post
StefanKing
Junior Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
278
28.12.2010, 12:45
Ja wczoraj złamałem swój snow board i nie mamkasy na nowy, mój sezon zimowy zakończony
ubezpieczenia
- ubezpieczenia ac
ubezpieczenia
- ubezpieczenia oc
StefanKing
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do StefanKing
Odwiedź stronę domową użytkownika StefanKing!
Znajdź inne posty napisane przez StefanKing