Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11182
Stary 28.12.2010, 12:07
Siwy pytałeś gdzie się mylisz? Wygląda na to że wszędzie. To nie Twoja wina ze cudak bajeruje, ale Twoja wina że mu wierzysz jak naiwny gimnazjalista.

"Jeśli w tym roku nie znajdą się pieniądze na rozpoczęcie budowy drugiego odcinka drogi ekspresowej w Krakowie, to w następnych latach będzie o nie jeszcze trudniej. A to dlatego, że będzie coraz mniej pieniędzy na drogi - w tym roku ma to być 30 mld zł, w przyszłym - 23 mld zł, a w 2013 r. - zaledwie 7 mld zł. Dla porównania - tylko budowa autostrady Szarów - Tarnów to wydatek 2 mld zł. To jedyna małopolska inwestycja znajdująca się w najnowszej wersji rządowego programu drogowego. Na liście rezerwowej jest jeszcze tylko most na Popradzie w Piwnicznej. Wszystkie obwodnice i dojazdy do budowanej autostrady wypadły całkowicie z planów na najbliższe lata."

Dalej twierdzisz że wykonawcy będą budować Tuskowi drogi za frajer? Bo mają podpisaną umowę? Ciekawe co na to gość który jeździ walcem.

Na 4 kilometry drogi kasy nie ma, mimo że działki wykupione i wszystko gotowe do budowy. Jesteśemy na pierwszym miejscu listy rezerwowej . Jaja na kiju. Ty masz nadzieje że 500 kilometrów wybudują jak na cztery ich nie stać?

"Osobiste spotkanie z ministrem Grabarczykiem zapowiadał także wojewoda małopolski Stanisław Kracik, ale podczas jego ostatniej wizyty w Warszawie do takiego spotkania nie doszło."

Mamy dowód jak Kracikowi zależy na Krakowie. Gadać obiecywać, a w efekcie wielkie NIC.

PO otwarła nowy rozdział tragedii pt "Rządzenie Polską". Do tej pory mówili co zrobią teraz mówią czego z tego co mieli zrobić nie zrobią. Przypuszczam że kolejny rozdział będzie dlaczego z winy PiS nie zrobią tego co mieli zrobić.

Zamiast być optymistą proponuję zacząć myśleć. Nie trzeba potem będzie świecić oczami.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez Drozd : 28.12.2010 o godz. 12:23.
Hej Nasz TS !!