regis napisał(a):

|
Generalnie, to na twoim miejscu poszukałbym czegoś lepszego, bo te zestawy moim zdaniem są słabe (nieporęczne pudełko, beznadziejne karty, żetony ciężkie tylko w opisie sprzedającego, tasowarki jeszcze działającej nie widziałem ani razu, a funkcję maty bez problemu pełni zwykły koc). Na twoim miejscu szukałbym na allegro jakiegoś zestawu od któregoś z pokerroomów online (często dają ludziom w promocji i potem ludzie to puszczają tanio na allegro) - ja mam z Paradise Poker i bardzo sobie chwalę. Za około 70 zł 300 żetonów, 2 talie plastikowe i walizka.
|
Podłączę sie pod temat. Chciałbym kupić niedrogo zestaw do Holdema. Polecicie cos fajnego tylko niedrogiego
