Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 28.12.2010, 00:54
Rond napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio oglądałem "Never Back Down" (po prostu walcz =o). Krótko - ok 18 letni chłopak przeprowadza się do nowego miasta. Zostaje pobity i zaczyna trenować, aby móc się zrewanżować. Jest to film fajny na piątkowe popołudnie. Miło się ogląda, ładna aktorka, przekazuje pozytywną energię. Jednak to inna klasa w porównaniu z chociażby z "Shutter Island" czy "Incepcja".
Nie zgodzę się z tym. Ja również oglądałem ostatnio "Po prostu walcz". Specyfika filmu jest zupełnie inna niż "Wyspa Tajemnic" czy też "Incepcja". Dla mnie to był dramat psychologiczny.
Ja polecam na prawdę świetny film, niestety dopiero dzisiaj go oglądnąłem, mianowicie - "Ostre Psy".
Film z 2007 roku, komedia kryminalna z wstawkami gore, ale dla mnie miazga. Dawno takiego dobrego angielskiego kina nie oglądałem
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując