Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6625
Stary 28.12.2010, 00:22
Na przyszly sezon ( jezeli beda puchary ) jedyna nadzieja to milosierne losowanie i fura szczescia. Ten awans do LE/LM moze sprawic, że odbijemy sie od tego dna, ktore osiagnelismy w Europie i pozwoli zapomniec o upokorzeniach z ostatnich paru lat.

A jesli chodzi o sytuacje Lech i Polski w europejskich pucharach to wyglada to mniej wiecej tak ( oczywiscie jeszcze LEch gra, ale nie oszukujmy sie -> na przejscie nie ma co liczyc, moze remis sie uda zdobyc ):
Lech dzieki temu sezonowi jezeli wygra MP ( praktycznie niemozliwe, ale napisze o tym ) ma pewne rozstawienie w II i III rundzie eliminacji. w IV wszystko zalezy od rozstrzygniec w innych ligach, ale najpewniej nie bedzie rozstawiony. Jest rozstawiony, czyli pisze, że teoretycznie przechodzi dalej=pewne miejsce w fazie grupowej LE. Jezeli nie bedzie gral w eliminacjach LM to zagra w el.LE gdzie na 100% bedzie rozsawiony we wszystkich rundach = pewne miejsce w fazie grupowej. Jezeli w ogole nie dostanie sie do "europy"= kompletne 0 i zaprzepaszczenie szansy na zdobycz punktowa do rankingow dla siebie

Wisla:
1)LM
raczej rozstawienie w II rundzie. Dalej pewne nierozstawienie
2)LE:
Rozstawienie w we wszystkich rundach oprocz ostatniej. Czyli mozemy trafic na takie zespoly jak np. Liverpool, Ajax, Villarreal itd. WIec > ciezko i trzeba liczyc na szczescie.
Ostatnio edytowane przez WCracow : 28.12.2010 o godz. 00:31.
Odpowiedz cytując