Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
GliwickiWislak
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
2821
27.12.2010, 23:32
fialo
dawaj dalej
P.S. Znaczy zgadłeś.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez GliwickiWislak : 27.12.2010 o godz. 23:32.
GliwickiWislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GliwickiWislak
Znajdź inne posty napisane przez GliwickiWislak