Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8804
Stary 27.12.2010, 23:18
Ale bez przesady znowu, sam Piotrek Brożek z Karabachem nie grał. W tym dwumeczu cała drużyna zagrała dramatycznie słabo więc ja bym na miejscu Maskanta Brożka jeszcze nie skreślał.
Odpowiedz cytując