Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8803
Stary 27.12.2010, 22:41
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Powiedział tak Dziennikowi Polskiemu ponad miesiąc temu.

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=2640

I ma rację, Brożek do wszystkich pretensje a wszyscy powinnni miec do niego. Z Karabchem zaspał i nie starajcie sie wmówić że to Milan miał wyjść.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując