Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20050
Stary 27.12.2010, 22:26
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Polecicie jakąś szkołę jazdy? Najlepiej w Nowej Hucie lub okolicach.

Polecam OSK Alan. www.oskalan.pl . 4 znajomych tam zdawalo, wszyscy za 1 razem zdali
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując