Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20049
Stary 27.12.2010, 22:25
Klikuszową skończyli już jakiś czas temu, więc chyba remontów nie ma. W stronę Krakowa jest jedno zwężenie - stawiają jakieś słupy przy drodze. Nie wiem, w którym miejscy dokładnie, gdzieś za Myślenicami chyba. Czasem ciężko bywa przed skrzyżowaniem w Skomielnej. I w Rdzawce oraz Naprawie - to przez pogodę. Notoryczne mgły, a w zimie zawiany śnieg
Odpowiedz cytując