ReymontBoy napisał(a):

|
Witam,wiadomo już jak z zaległym meczem 2 kolejki z drużyną Red Devils Chojnice?Czy odbędzie się w nowym,planowanym terminie?To jest 18.12.2010 czy przyjdzie nam czekać do 2011 roku?
|
Na chwilę obecną (raczej nic się nie zmieni) mecz jest 8 stycznia (sb) o godz. 20 w hali Com-com Zone (Huta).