Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.12.2010, 20:14
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Robert Lewandowski. Kuba w przyszłym roku wyciśnie więcej
przez wypowiedzi takich ekspertów piłkarskich jak Ty, nasza liga nigdy nie podniesie swojego poziomu! zawodnik ledwo wyróżnia się na tle ligi i już mu każecie spieprzać na zachód ehh..

W takim razie co u nas robi jeszcze Małecki? Wilk? Chavez? Brożek?
Odpowiedz cytując