Mario Nh napisał(a):

Robert Lewandowski. Kuba w przyszłym roku wyciśnie więcej
|
przez wypowiedzi takich ekspertów piłkarskich jak Ty, nasza liga nigdy nie podniesie swojego poziomu! zawodnik ledwo wyróżnia się na tle ligi i już mu każecie spieprzać na zachód ehh..
W takim razie co u nas robi jeszcze Małecki? Wilk? Chavez? Brożek?