|
Panowie mam słuchawki LOGITECH H530 z wgranymi już sterownikami. I słuchaweczki pięknie działały, ale pewnego razu pojawił mi się taki o to komunikat:
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
I ni chu chu, nie działają. Nie chcą się zainstalować na moim kompie ( windows 7 ).
Oczywiście sprawdziłem to na innych komopach, i też nie działają !! Unknown Device - błąd słuchawek i nie chą działać.
Oczywiście byłem an stronie producenta, no ale nie można ściągnąć żadnych sterowników nowych czy aktualizacji, no bo one są wgrane już w tych słuchawkch.
W media markcie mi ich nie przyjmą do naprawy, bo to prezent był, i rachunku oczywiście nikt normalny nie trzyma ;-/.
Więc co mam zrobić ? Przeglądałem neta i widzę, że innio też mają problemy takie typu błąd 43 i nie ptorafią sobie z tym poradzic.
|