Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20045
Stary 27.12.2010, 18:00
Panowie mam słuchawki LOGITECH H530 z wgranymi już sterownikami. I słuchaweczki pięknie działały, ale pewnego razu pojawił mi się taki o to komunikat:

System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

I ni chu chu, nie działają. Nie chcą się zainstalować na moim kompie ( windows 7 ).


Oczywiście sprawdziłem to na innych komopach, i też nie działają !! Unknown Device - błąd słuchawek i nie chą działać.

Oczywiście byłem an stronie producenta, no ale nie można ściągnąć żadnych sterowników nowych czy aktualizacji, no bo one są wgrane już w tych słuchawkch.


W media markcie mi ich nie przyjmą do naprawy, bo to prezent był, i rachunku oczywiście nikt normalny nie trzyma ;-/.


Więc co mam zrobić ? Przeglądałem neta i widzę, że innio też mają problemy takie typu błąd 43 i nie ptorafią sobie z tym poradzic.
Odpowiedz cytując