Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2404
Stary 27.12.2010, 17:13
Siemion napisał(a):Wyświetl post
A pamięta ktoś Krzysztofa Łągiewkę z Krylii Sovietov Samara? Otarł się kiedyś o rezprezentacje i robił bardzo solidne wrażenie, przynajmniej na mnie.
Też o nim myślałem, bo wydawało mi się, że bedzie cześciej w reprze grywał. On dalej w tej Samarze jest. Co ciekawe mógłby teraz być w reprezentacji Gruzji, ale w 2006 wybrał nas, nie ich. Uważam, że można by się nim zainteresować, chociaż nie wiem jak tam z jego formą, przyznam szczerze.
Odpowiedz cytując