Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4881
Stary 27.12.2010, 17:08
to tak samo jakby zwolnic Maaskanta po 6 meczach u nas.jak dla mnie absurd.nie mial okresu przygotowawczego, wzial druzyne z marszu miesiac temu i juz najlepiej zwolnic.bezsens
Odpowiedz cytując