Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline
#
4881
27.12.2010, 17:08
to tak samo jakby zwolnic Maaskanta po 6 meczach u nas.jak dla mnie absurd.nie mial okresu przygotowawczego, wzial druzyne z marszu miesiac temu i juz najlepiej zwolnic.bezsens
nh79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nh79
Znajdź inne posty napisane przez nh79