Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16811
Stary 27.12.2010, 16:46
Kogoś z Wisły jak domniemam mamy w grupie wybierających projekt, byle tylko ich starczyło. Bo jak jakiś dziad typu Obłutowicz będzie miał najwięcej do powiedzenia to boje sie o to jak to będzie wyglądac. Chociaż z halą nie zawalcie sprawy.
Odpowiedz cytując