Siwy_89 napisał(a):

Wiem, dlatego mówię o swoich doświadczeniach ;-)
5 i 51 też jeździ tunelem
|
Żeby te plusy nie przesłaniały Ci minusów to pamiętaj, że 1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 i 40 nie jeżdżą tunelem
OT: Był ktoś ostatnio na RDA? Zrobili coś z tą elewacją i płytkami które spadły na klatkach schodowych?