Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 27.12.2010, 14:50
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, dlatego mówię o swoich doświadczeniach ;-)

5 i 51 też jeździ tunelem
Żeby te plusy nie przesłaniały Ci minusów to pamiętaj, że 1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 i 40 nie jeżdżą tunelem




OT: Był ktoś ostatnio na RDA? Zrobili coś z tą elewacją i płytkami które spadły na klatkach schodowych?
Odpowiedz cytując