|
Oglądając studio Canal plus przed meczem cracovia - Wisła po prostu byłem zszokowany... może tak to ujmę, wielki bohater letniej ofensywy transferowej, człowiek, który powiedział tu cytat "w tym roku przegonimy Wisłę!!" czyli Pan prof. Filipiak ubrany w płaszcz z futrzanym kołnierzykiem siedział w studio i słodko kwitował swoje wypowiedzi banalnym uśmiechem. Naprawdę zero skruchy, jakby próby zdefiniowania swoich błędów. Więcej pokory Panie profesorze jeszcze długo nie osiągnięcie choćby zbliżonego poziomu do Wisły.
|