Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7625
Stary 27.12.2010, 14:35
Oglądając studio Canal plus przed meczem cracovia - Wisła po prostu byłem zszokowany... może tak to ujmę, wielki bohater letniej ofensywy transferowej, człowiek, który powiedział tu cytat "w tym roku przegonimy Wisłę!!" czyli Pan prof. Filipiak ubrany w płaszcz z futrzanym kołnierzykiem siedział w studio i słodko kwitował swoje wypowiedzi banalnym uśmiechem. Naprawdę zero skruchy, jakby próby zdefiniowania swoich błędów. Więcej pokory Panie profesorze jeszcze długo nie osiągnięcie choćby zbliżonego poziomu do Wisły.
Odpowiedz cytując