Połączenie stacji PKP w Kłaju z pętlą autobusową w Soboniowicach
Europa po krakowsku, według Jacku Majchrowsku
Siwy_89 napisał(a):

Moje doświadczenia z szynobusem do Balic są jak najbardziej pozytywne.
Z osiedla "50", schody ruchome na peron, szynobus już czeka, po 15 minutach wysiadka w "lesie", gdzie stał już autobus i w dwie minuty dowiózł mnie pod drzwi
|
Masz to szczęście, że od nas akurat jedzie tramwaj tunelem

Jeśli zaś chodzi o same Balice... nie każdego rajcują czasy głębokiej komuny

Chyba, że władze miasta chcą w ten sposób podkreślić, iż przez dziesiątki lat byliśmy za "żelazną kurtyną" i zawsze mieliśmy ze wszystkim pod górkę, a turysta przyjeżdżając do Krakowa może się w ten sposób solidaryzować z naszymi problemami
Ja również nie narzekam, bo od granicy z RFN dzieli mnie zaledwie jedno skrzyżowanie ze światłami

Jednak pamiętaj, że nie każdy ma ten komfort co my.