Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#936
Stary 27.12.2010, 14:27
Połączenie stacji PKP w Kłaju z pętlą autobusową w Soboniowicach

Europa po krakowsku, według Jacku Majchrowsku


Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Moje doświadczenia z szynobusem do Balic są jak najbardziej pozytywne.

Z osiedla "50", schody ruchome na peron, szynobus już czeka, po 15 minutach wysiadka w "lesie", gdzie stał już autobus i w dwie minuty dowiózł mnie pod drzwi
Masz to szczęście, że od nas akurat jedzie tramwaj tunelem
Jeśli zaś chodzi o same Balice... nie każdego rajcują czasy głębokiej komuny Chyba, że władze miasta chcą w ten sposób podkreślić, iż przez dziesiątki lat byliśmy za "żelazną kurtyną" i zawsze mieliśmy ze wszystkim pod górkę, a turysta przyjeżdżając do Krakowa może się w ten sposób solidaryzować z naszymi problemami


Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Na dojazd autem też nie narzekam, bo jadąc z południa miasta wystarczy wjechać na A4, by po 10 minutach zostawić auto na nowym parkingu wielopoziomowym

Wszystko idzie w dobrym kierunku
Ja również nie narzekam, bo od granicy z RFN dzieli mnie zaledwie jedno skrzyżowanie ze światłami
Jednak pamiętaj, że nie każdy ma ten komfort co my.
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 27.12.2010 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując