Siwy_89 napisał(a):

|
Ostatnio czekal autobus, ktory dowozil ludzi pod terminal. Nie zawsze tak jest?
|
Siwy autobus stoi... ale do cholery jasne jak to wygląda? Stolica sztuki, miasto królów i kultury i już na wstępie turyści zszokowani panującym na lotnisku burdelem, a transport w postaci 500 metrowej wycieczki autobusowej połączonej z oczekiwaniem na szynobus pod wiatą przystankową w szczerym niemalże polu dają do myślenia "co nas jeszcze w tym Krakowie zaskoczy?" .Szynobus, autobus... szkoda że jeszcze z autobusu pod kasy biletowe nie wożą rykszami kitajce z Tandety! To jest powód do wstydu! Niestety niektórzy odbierają to jako szczyt organizacyjny transportu zbiorowego na linii Kraków - Balice.