Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#926
Stary 27.12.2010, 12:33
Dojazd do Balic jest faktycznie poniżej krytyki.
Nie dość że pociąg kursuje czasami jak chce to trzeba zapieprzać 500 metrów pod gołym niebem.

Drugi pas na pewno w Balicach nie powstanie - chyba raczej wydłużą ten co jest. Na drugi pas trzeba by ponad połowę terenu jednostki wykosić.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując