Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
20040
27.12.2010, 11:43
Czy ktoś z Was lub osób ktore znacie może pomóc w dotacjach z UE konkretnie chodzi o kapitał ludzki program aktywujący powrót do pracy
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka