|
Za 30 mln zostać operatorem i dostać prawo do nazwy... Zależy na jak długo ale jeśli na dłużej niż 2 lata to to jest mega promocyjna cena. Dla mnie cena jest z księżyca wzięta, news puszczony, będą kliknięcia, szkoda że dziennikarze czy obojętnie kto to włożył trochę nie pomyślą zanim coś napiszą.
Nazwa stadionu czy się to podoba czy nie będzie do sprzedania i jako mieszkaniec jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. Dajmy na to te 30 mln, to jest jakieś 20 orlików, przebudowa jakieś ulicy, dotacje dla szkół, kasa na remonty szpitali czy cokolwiek innego.
Tyle moich przemyśleń.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|