Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9167
Stary 27.12.2010, 00:04
Trzeba sie ogarnac po świetach,dzieki rocco za typ bo skorzystalem

na noc nba czy spokojnie

DEN Nuggets 1.58
i
NO Hornets -3 1.83
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 27.12.2010 o godz. 13:25.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując