Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1992
Member
Od: 06.2009
Offline
#
20032
26.12.2010, 20:56
macie może gdzieś zapisane opowieści Cygana? Kiedyś na forum było to wszystko ale teraz tylko dwie strony działają reszta jest usunięta :| liczę na WASZĄ pomoc !
Pozdrawiam
wiślak1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1992
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1992