ceniu napisał(a):

Oj bardzo Ci dziękuje!! A teraz proszę powiedz gdzie na tej stronie jest jakikolwiek link do filmu
|
po 1. zarejestruj się tam.
po 2. nie umiesz klikać, szukać samemu ?
.....
masz taką zakładkę jak GIEŁDA.... -> filmy -> wybierasz odpowiedni gatunek filmowy i szukasz tak jak na forum TWSD szukasz działu odpowiedniego, tak na peb.pl szukasz działu gdzie jest ten Twój film...
kumasz już ?