Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16792
Stary 26.12.2010, 19:20
Pyniu85 napisał(a):Wyświetl post
wreszcie odnajduje jakieś głosy sprzeciwu... przeciwko naszemu pięknemu stadionowi. Cała ta sytuacja przypomina niejako serial rodzimy "Alternatywy 4" z tą ilością bubli i niedoróbek co przy budowie sobie zafundowano to z pewnością można by nakręcić remake tego serialu. Kolega z avatarem różowego króliczka chyba był jednym z projektantów tego "cuda" bo wychwala i w zadumie trwa nad dziełem swym...Wesołych świąt rożowy
Pozdrawiam również, wesołych świąt Banika Ci zdjeli na święta?

Pamiętaj o życzeniach dla Nergala Bo się obrazi.

PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Jakieś tam zyski można byłoby z tego ciągnąć, tylko pod warunkiem małego kosztu dzierżawy, a Majchorwski nie wiadomo ile za to chce (3% ale od czego? Od wartości stadionu? Chyba oszalał, to byłoby ponad 15mln PLN + 5mln za dzierżawę części sportowej).
Zresztą cieszyłbym się, gdyby ogłoszono PRZETARG na operatora obiektu na normalnych warunkach jak z Wrocławia, gdzie operator dostawać będzie 9mln PLN rocznie za swoją pracę czyli utrzymanie obiektu, a czyste zyski dzielił z właścicielem.
No to rozbicie finansowe to nie tak do końca Bo jak policzysz już 1% z jakiejś kwoty, to kwota ogólna będzie zmniejszona o tą część. Czyli np uznajmy że część sportowa to 400 mln zł i za to 4 mln, a część komercyjna kosztowała 100 mln i za to 3 mln...

Tylko wiesz to jest takie nasze pisanie, a spotkałem gdzieś, w którymś temacie czy forum propozycje żeby czynsz był liczony w związku z frekwencją... Trochę Sci-Fi dla mnie Ale może.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując