Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37587
Stary 26.12.2010, 15:19
Jak nauczony doświadczeniem wiem że jak nie ma potwierdzenia na oficjalnej w sprawie transferu kogokolwiek to nie ma się czym podniecać bo może wyjść kupa a to że gdzieś tam piszą że na 100 , 200 czy milion procent przejdzie do Wisły to mogą sobie pisać a prawda i tak jest tylko na oficjalnej.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując