|
Jak nauczony doświadczeniem wiem że jak nie ma potwierdzenia na oficjalnej w sprawie transferu kogokolwiek to nie ma się czym podniecać bo może wyjść kupa a to że gdzieś tam piszą że na 100 , 200 czy milion procent przejdzie do Wisły to mogą sobie pisać a prawda i tak jest tylko na oficjalnej.
|