Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37586
Stary 26.12.2010, 15:15
Larissa ma prze skład, jak tak teraz przeglądnałęm ten link od christofa

Dokonania Makinwy owszem słabe, za to w Pro Evo 2006 był prze kotem

nSport jest chuja wart, tak na przyszłosc.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.12.2010 o godz. 15:23.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując