Ostatnio zrobiłem sobie przerwę od Wisły i zacząłem karierę Realem i kupowałem zawodników jakich chciał mój młodszy brat (mimo, że byli to słabi zawodnicy jak na Real:
I okienko:
Z klubu:
Sarabia - 750 tys - Villareal
M.Diarra - 4,3 mln - Porto
Do klubu:
Mały 4,5 mln - wiadomo

Bunoza - 1,5 mln - wiadomo
Wijnaldum - 10 mln - Feye
Ofc waluta w ojro

Wyniki zanotowałem następujące:
http://img843.imageshack.us/i/wynikii.png/
http://img407.imageshack.us/i/wynikiii.png/
http://img341.imageshack.us/i/wynikiiii.png/
Tak wyglądała tabela końcowa:
http://img227.imageshack.us/i/tabeladu.png/
Statystyki Indywidualne:
Liga:
http://img52.imageshack.us/i/statind.png/
LM:
http://img593.imageshack.us/i/statindlm.png/
Puchar Hiszpanii:
http://img251.imageshack.us/i/statindph.png/
Moja magiczna trójka ofensywna:
- Benzema:
http://img697.imageshack.us/i/benzemaj.png/
- Cristiano:
http://img687.imageshack.us/i/25246466.png/
- Higuain:
http://img211.imageshack.us/i/higuaina.png/
Moja taksa:
http://img6.imageshack.us/i/taktykal.png/