Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20015
Stary 26.12.2010, 14:24
Pytanie: jak się nazywały stare teleturnieje, które prowadził Supron?

W jednym zawodnicy wpadali do basenu, były fajne laski jako ratowniczki (10 w skali bouforta mi chodzi po głowie), a drugi coś w rodzaju tych gier z kasą na tv4 albo Polsacie o piłce nożnej (albo sporcie ogólnie)...
Odpowiedz cytując