|
Pytanie: jak się nazywały stare teleturnieje, które prowadził Supron?
W jednym zawodnicy wpadali do basenu, były fajne laski jako ratowniczki (10 w skali bouforta mi chodzi po głowie), a drugi coś w rodzaju tych gier z kasą na tv4 albo Polsacie o piłce nożnej (albo sporcie ogólnie)...
|