Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
mlynnek
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
457
26.12.2010, 13:32
czy ktoś natknął sie na piwo SPECJAL w Krakowie? smak niepowtarzalny, ale na kaszuby po nie nie chce mi się jechac :/
http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
<==== wycieczka do warszawy
mlynnek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlynnek
Znajdź inne posty napisane przez mlynnek