Miałem Nokię 5530 XM, ogólnie mogę polecić, mimo że wg specyfikacji nie ma jakiegoś świetnego aparatu to robi naprawdę dobre zdjęcia i filmy, dobry dostęp do Wi-Fi, odtwarzacz muzyczny na bardzo dobrym poziomie, wbudowany słownik do którego za darmo przez Wi-Fi można pobierać dodatkowe języki, można wgrywać sporo dodatkowych aplikacji, dobrze sprawują się też mapy Ovi. Poza tym ma ładny wygląd. Jedyna wada to wolny Symbian, czasem dość denerwujący kiedy coś trzeba szybko zrobić a ten się długo ładuje, ale z tym można sobie chyba poradzić przez aktualizacje, nie wiem na pewno bo nie zdążyłem sprawdzić i już miałem po telefonie, ale z mojej winy
