Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37581
Stary 26.12.2010, 13:06
Mam nadzieję, że ten transfer dojdzie do skutku. Takich młodych, zdolnych Wisła potrzebuje, więc z tym wiąże się moja nadzieja. Co nie znaczy, że Pablo84 nie ma racji, bo niestety tak może być również. Jednak moja nadzieja jest większa, a ta wiadomość bardziej wiarygodna, bo Stan ma z pewnością o wiele lepsze kontakty z menadżerami na całym świecie niźli jakikolwiek polski dyrektor sportowy, więc jestem w stanie uwierzyć, że ta informacja jest prawdziwa i nie kryje się za nią jakakolwiek gra menedżerska.
Odpowiedz cytując