Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16791
Stary 26.12.2010, 12:58
Umowa z wykonawcą nie została jeszcze podpisana, to jest niemal pewnie.
Przetarg rozstrzygnięto 8 grudnia. 10 dni na protesty. Jeśli protestów nie było, to 2tyg trwa kontrola UZP. Dopiero później można podpisać umowę, czyli nie wcześniej jak po 1 stycznia. Są jednak 2 pytania:
- czy były protesty. Jeśli tak, to najpierw 10 dni na oddalenie protestu/zatwierdzenie go ma komisja przetargowa. Jeśli odwołają się dalej, to 14 dni na wydanie decyzji ma KIO.
- jak liczy się czas na kontrolę UZP w wypadku świąt.

O protestach ZIKIT nie poinformował, więc może ich nie było. Oby.
Odpowiedz cytując