Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16788
Stary 26.12.2010, 12:45
Weźże gościu naucz się po pierwsze - co to jest edycja postu, a po drugie, że ten stadion już powstał i nie da się go zmienić. Szkoda że nie krzyczałeś tak gdy był w formie projektowania...a, wtedy pewnie na 8 było do szkoły i mama kazała spakować kredki...


Stadion jaki jest, taki jest, ale najważniejsze w nim wszystkim nie jest to jak wygląda, a to, jaka na nim będzie panowała atmosfera, oraz to, że stoi przy R22...to jest nasza twierdza i nic tego nie zmieni. Każdy boi się tu grać. O to, żeby atmosfera na tym stadionie wiązała nogi piłkarzom przyjezdnym musimy postarać się my! A dzięki zajebistej akustyce, zadanie to nie jest aż tak trudne jak mogłoby się wydawać.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując