Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16787
Stary 26.12.2010, 12:41
Motyl.tsw napisał(a):Wyświetl post
Czy uwazacie ze zorganizowanie mega protestu i wislackiej manifestacji pod Urzedem Miasta cos by dalo?

Zaplanowac na 15 marca - data oddania stadionu Przygotowac sie odpowiednio, SKWK odgornym organizatorem ze zgoda Policji, porzadnie naglosnic. Pokazac Majchrowskiemu ze mamy dosc robienia z nas idiotow i wciskania kitu.

Moze sama planowana taka akcja przynioslaby jakis skutek, ze prezydent aby uniknac zamieszek pod swoim oknem porzadnie dopilnuje inwestycji i wykonawcy by dotrzymali terminu i kolejnych falszywych obietnic.
Na naszych oczach kilku urzędników, wyrzuca w błoto nasze pieniądze, a wszystko przez złośliwość, niechęć i klubowe animozje. Aprobata z naszej strony ich pracy byłaby wręcz grzechem zaniechania... Może jest to jakiś pomysł, lecz i bitwa i wojna dawno przegrana...
Odpowiedz cytując