wreszcie odnajduje jakieś głosy sprzeciwu... przeciwko naszemu pięknemu stadionowi. Cała ta sytuacja przypomina niejako serial rodzimy "Alternatywy 4" z tą ilością bubli i niedoróbek co przy budowie sobie zafundowano to z pewnością można by nakręcić remake tego serialu. Kolega z avatarem różowego króliczka chyba był jednym z projektantów tego "cuda" bo wychwala i w zadumie trwa nad dziełem swym...Wesołych świąt rożowy
