Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16785
Stary 26.12.2010, 12:31
wreszcie odnajduje jakieś głosy sprzeciwu... przeciwko naszemu pięknemu stadionowi. Cała ta sytuacja przypomina niejako serial rodzimy "Alternatywy 4" z tą ilością bubli i niedoróbek co przy budowie sobie zafundowano to z pewnością można by nakręcić remake tego serialu. Kolega z avatarem różowego króliczka chyba był jednym z projektantów tego "cuda" bo wychwala i w zadumie trwa nad dziełem swym...Wesołych świąt rożowy
Odpowiedz cytując